Srpen 2013

Ta druhá

28. srpna 2013 v 16:35 | Tulačka |  Archiv
Doba: Třetí a čtvrtý ročník (z pohledu Ginny)
Žánr: HP fanfiction, romantika, drama, alternativní
Počet dílů: 0/6

Obsah: Ginny má velké tajemství. Už od svých dvanácti let tráví každou noc doma se svým bratrem. Jejich sourozenecká láska hraničí s vácem než je jen sourozenecký komplexe. Ale Ronald se začíná motat kolem Hermiony a to v Ginevře vyvolá neobvyklé a nepříjemné pocity. Možná je na čase najít si vhodné zadní vrátka. Co třeba okusit druhou stranu mince? Ale co když jí vír strhne někam kam nechce? Nebylo by lepší hodit očkem na toho nudného a nezajímavého Pottera?

Část I.
Část II.
Část III.
Část IV.
Část V.
Část VI.

Líbí se vám tato povídka? Nebo jí zrovna čtete? Dejte si tento minibanner na blog. Udělá mi to radost ;)

O autorce

28. srpna 2013 v 8:52 | Tulačka |  Archiv
Rozhodla jsem se o sobě uveřejnit pár nedůležitých informací, které by možná mohli někoho zajímat:
Takže, můj nick můžete najít i na jiné stránce a to konkrétně na aragorn.cz, kde jsem úspěšně založila jeskyni, která je inspirovaná mým příběhem a do níž jsem nenápadně zapojila hráče, aby mi s ním i trochu pomohly (omlouvám se Vám!). Můj profil lze najít na téhle adrese a doufám, že mi tam ještě dlouho vydrží, stejně jako účas na tomhle blogu. Ale abych byla upřímná, již brzo maturuji tak moc času mi na něj asi nezbyde.

Věk: 19, kéž by to šlo vrátit zpátky
Přezdívka: Tulačka, to snad každý ví!
Kontakt: liiiilith@seznam.cz, to je email speciálně založen pro tento nick!

Žánry: horor, historické, romance a fantasy, ale nepatří mezi ně povinná literatura!
Věnuje se: škole, a to intenzivně!

Má ráda: Hudbu, ale neznám interprety a je mi to fuk. Mirindu, ale neznám její složení. Maso, ale nechci vědět z koho či čeho je. Rybičky, ale nesmí mít oči! Filmy, ale v noci to nesmí být horory. Left 4 Dead, ale už z toho začínám magořit! Literaturu, ale nesmí být povinná!
Oblíbená kniha: Paul Steward: Kroniky světakraje (všechny série!)

Koníčky: kreslení, psaní a péče o Filípka (můj pes!)
Když kreslí, tak: To nevypadá realisticky, stíny na obličeji a v okolí se nikdy nevyvedou tak jak by měly, kresby jsou chváleny i přesto, že vím že je co vylepšovat! A proto, když zde zveřejním nějakou kresbu, ocením Vaší kritiku.
Když píše, tak: Je povídka příliš dlouhá, je tam spoustá chyb (dysgrafie), neumím zařadit čárky, určitým lidem se nelíbí krvavé scény (mé mamince), stále mám co vylepšovat!
Když se stará o psa, tak: Mám pocit, že je jako mé dítě! Vidím, že je celý já!!! Rád mě kouše, miluje pozornost, trhá a žere nám kytky, značkuje všude po domě a venku si jen občas učůrne, když ho venčím tak nikdy neznačkuje a když potřebuje tak dělá potřebu klidně uprostřed silnice. A jedna maličkost: Vždy po něm vše uklízím i když ho venčím!!!
Vznik přezdívky: Možná znáte seriál X-men. Už je to sice dlouho, ale myslím, že tam bylo děvče jménem Rogue a té se snad i říkalo Tulačko. Jako menší se mi to velmi líbilo. I když to asi není o mě moc výstižné :)

To je snad vše co o sobě mohu sdělit...

Cesta za zradou

25. srpna 2013 v 17:59 | Tulačka |  Archiv
Zdroj obrázku: Penelope
Doba: Středověké fantasy
Žánr: Fantasy, Drama, Dobrodružné
Počet dílů: 4/5
DALŠÍ DÍL ZATÍM V NEDOHLEDNU

Obsah: Naše hlavní hrdinka je unesená lapkami, poté co nechtěně zabloudí do chudinské čtvrti mezi žebráky. Lapkové ji omráčí a ona se probouzí v otrokářském voze. Sama se dovtípí, že jí chtějí prodat na otrokářském trhu i s ostatními spoluvězni. Za pomoci starce utíká a později Kallipsa zjišťuje, že její otec je zrádce vůči své zemi. Kall se rozhodne postavil se na stranu dobra a snaží se svou rodnou zemi zachránit.
Námět: Kallipsa

Část V.


Líbí se vám tato povídka? Nebo jí zrovna čtete? Dejte si tento minibanner na blog. Udělá mi to radost ;)

Šest pravidel

25. srpna 2013 v 17:54 | Tulačka |  Archiv
ŠEST PRAVIDEL, jak přežít...
Doba: Blízká budoucnost
Žánr: Fantasy, Násilí (18+), Drama
Počet dílů: 31

Obsah: Přežije jen ten nejsilnější. Nepřežije nikdo kdo byl a je hýčkán v bavlnce. Svět je díky lidské chamtivosti téměř neobyvatelné místo. Nikde není bezpečno. Každý má jiný důvod proč žít. Jenom Blondie ztrácí svůj smysl života v šesti pravidlech, které se snaží dodržovat. Muset žít sama a opuštěná jen s šesti pravidly je dost o rozum. Její idylický a poměrně klidný život převrátí na ruby poněkud nezvyklá skupina.

Prolog // 1. Kapitola // 2. Kapitola // 3. Kapitola // 4. Kapitola // 5. Kapitola // 6. Kapitola // 7. Kapitola // 8. Kapitola ...

Líbí se Vám moje povídka? Dejte si tenhle minibaner na blog a podpořte jí tak!

Prolito hrdlem

25. srpna 2013 v 17:44 | Tulačka |  Archiv
Tvůrce obrázku: Shio
Sbírka povídek o osudech zvířat. Některé smutné jiné veselé. Povídky na sebe občas i volně navazují, avšak nemusí to být vždy pravidlem. Každá z nich je jedinečný příběh.

- Už delší dobu jsem do sbírky nic nepřidala a proto ji považuji za prozatimně ukončenou. Pokud mě ještě někdy chytnou náměty ohledně zvířecí tématiky určitě sem přispěji.

Obsah:
-----

Líbí se vám tato sbírka povídek? Dejte si tento minibanner na blog. Velmi mě to potěší ;)
(Tvůrce tohoto minibanneru je Momo-chan)
Tulačka miluje saze!Design by