O autorce

28. srpna 2013 v 8:52 | Tulačka |  Archiv
Rozhodla jsem se o sobě uveřejnit pár nedůležitých informací, které by možná mohli někoho zajímat:
Takže, můj nick můžete najít i na jiné stránce a to konkrétně na aragorn.cz, kde jsem úspěšně založila jeskyni, která je inspirovaná mým příběhem a do níž jsem nenápadně zapojila hráče, aby mi s ním i trochu pomohly (omlouvám se Vám!). Můj profil lze najít na téhle adrese a doufám, že mi tam ještě dlouho vydrží, stejně jako účas na tomhle blogu. Ale abych byla upřímná, již brzo maturuji tak moc času mi na něj asi nezbyde.

Věk: 19, kéž by to šlo vrátit zpátky
Přezdívka: Tulačka, to snad každý ví!
Kontakt: liiiilith@seznam.cz, to je email speciálně založen pro tento nick!

Žánry: horor, historické, romance a fantasy, ale nepatří mezi ně povinná literatura!
Věnuje se: škole, a to intenzivně!

Má ráda: Hudbu, ale neznám interprety a je mi to fuk. Mirindu, ale neznám její složení. Maso, ale nechci vědět z koho či čeho je. Rybičky, ale nesmí mít oči! Filmy, ale v noci to nesmí být horory. Left 4 Dead, ale už z toho začínám magořit! Literaturu, ale nesmí být povinná!
Oblíbená kniha: Paul Steward: Kroniky světakraje (všechny série!)

Koníčky: kreslení, psaní a péče o Filípka (můj pes!)
Když kreslí, tak: To nevypadá realisticky, stíny na obličeji a v okolí se nikdy nevyvedou tak jak by měly, kresby jsou chváleny i přesto, že vím že je co vylepšovat! A proto, když zde zveřejním nějakou kresbu, ocením Vaší kritiku.
Když píše, tak: Je povídka příliš dlouhá, je tam spoustá chyb (dysgrafie), neumím zařadit čárky, určitým lidem se nelíbí krvavé scény (mé mamince), stále mám co vylepšovat!
Když se stará o psa, tak: Mám pocit, že je jako mé dítě! Vidím, že je celý já!!! Rád mě kouše, miluje pozornost, trhá a žere nám kytky, značkuje všude po domě a venku si jen občas učůrne, když ho venčím tak nikdy neznačkuje a když potřebuje tak dělá potřebu klidně uprostřed silnice. A jedna maličkost: Vždy po něm vše uklízím i když ho venčím!!!
Vznik přezdívky: Možná znáte seriál X-men. Už je to sice dlouho, ale myslím, že tam bylo děvče jménem Rogue a té se snad i říkalo Tulačko. Jako menší se mi to velmi líbilo. I když to asi není o mě moc výstižné :)

To je snad vše co o sobě mohu sdělit...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tulačka miluje saze!Design by