Prosinec 2013

Triangl: Vánoční část I.

23. prosince 2013 v 20:24 | Tulačka |  Archiv
- bez korektury!!!

PŘEDVÁNOČNÍ SPECIÁL - Část I.

Jacqlien
(Tvůrce obrázku: Shio)
Žánr: Erotické, romantické, drama, horor, fantasy, 18+

Sedmi týdenní Challenge: 7. Překvapení

16. prosince 2013 v 18:18 | Tulačka |  Archiv
Tak, týden konečně uplynul a já můžu svůj blog potěšit dalším článkem k sedmi týdenní Challenge. Je to poslední článek. No nic, tentokrát se nebudu moc vykecávat, nemám totiž co říct. Článek byl totiž přednastavený a tudíž se nebudu vyjadřovat k nějakým aktualitám, které se vztahují k mému blogu.

7. PŘEKVAPENÍ??


Sedmi týdenní Challenge: 6. Jakou povídku bych chtěla dopsat

9. prosince 2013 v 11:28 | Tulačka |  Archiv
Takže, nastavila jsem raději už automatické zveřejňování na články. Naštěstí už jen čeká poslední a to sedmý s názvem Překvapení. Zatím nevím co si ještě vymyslím. Nic mě nenapadá. Hlavně to co mě napadá, mi nepřijde vůbec zajímavé a navím, zda-li to bude vůbec někdo číst. No nic, necháme na pokoji mou sebelítost (kterou fakt nesnáším) a vrhneme se na téma tohoto týdne, které jsem si vybrala.

6. Jakou povídku bych chtěla dopsat


Recenze: Kniha, Spolubydlící

7. prosince 2013 v 14:03 | Tulačka |  Čtu
Já vím, delší dobu se neřídím dle novinek, co jsou v menu. Po dobu prosince a Vánočních svátků tomu tak ještě bude. Pokusím se ale do míry držet se dle boxíku s novinkami. Zatím to vypadá tak, že nálada na Cestu za zradou mi po škole moc nezbývá. Ale na Vánoce a na Silvestra je na co se těšit. Pokud je někdo kdo by četl rád mé řadové povídky, tak si to třeba i užije.

Spolubydlící


Sedmi týdenní Challenge: 5. První povídka, co jsem začala psát

6. prosince 2013 v 19:15 | Tulačka |  Archiv
Já vím, že poslední dobou se moc často neozvám a moc tu nejsem. Nemohu říci, zda-li se to změní, protože škola jsou těžká pouta, která mi v tom brání. Ale snad to trochu svou nynější aktivitou a článkem vyřeším. Navíc mám napsanu recenzi, vím, moc je nezveřejňuji, a ta se během víkendu sama od sebe zveřejní. Dalším problémem je můj pravopis. U svého pravopisu jsem si všimla častých chyb a nehezkých překlepů. Bohužel, jelikož notebook nepoužívám tak mi nemá kdo opravovat mé chyby. Veškeré články a povídky píši jen na svém senza tabletu. Ten bohužel ale taky asi není věčný. Všímám si, že poslední dobou se čím dál tím rychleji vybíjí. Snad díky mému častému používání brzy neexne.
A ještě k 7-týdennímu Challenge. Vím, ani v tomto ohledu se moc nečiním. Zmeškala jsem už pět dní. V úterý jsem měla totiž přidat článek na toto téma. Bohužel, nenašel se čas. Naštěstí jsem ho přidala dnes a tím si snad i ověřila jestli blog.cz vůbec funguje.

5. První povídka, co jsem začala psát

Tulačka miluje saze!Design by