Sedmi týdenní Challenge: 6. Jakou povídku bych chtěla dopsat

9. prosince 2013 v 11:28 | Tulačka |  Archiv
Takže, nastavila jsem raději už automatické zveřejňování na články. Naštěstí už jen čeká poslední a to sedmý s názvem Překvapení. Zatím nevím co si ještě vymyslím. Nic mě nenapadá. Hlavně to co mě napadá, mi nepřijde vůbec zajímavé a navím, zda-li to bude vůbec někdo číst. No nic, necháme na pokoji mou sebelítost (kterou fakt nesnáším) a vrhneme se na téma tohoto týdne, které jsem si vybrala.

6. Jakou povídku bych chtěla dopsatNuže, jak už jsem zmiňovala, je spousta povídek, které jsem rozepsala. Ale žádnou nedokončila. Mezi ně patří má prvotina Špatné dny. Nadále tam ale přetrvávají povídky: Jiný život, Murphyho Půlnoční škola Bouřky, Pod rouškou tmy, Upíří Nevěsta, Tajný deník ze 17. století, Cesta za zradou, Love Triangle. No a to je snad vše. Sbírky povídek do toho moc nepočítám. Do těch přispívám jen když se něco namane. U většiny těchto povídek už ani nevím co bylo přesněji za děj. Ale určitě chci pár z nich dokončit.

Dokončení by si určitě zasloužila povídka: Špatné dny, Cesta za zradou, Tajný deník ze 17. století, Upíří nevěsta a Love Triangle. Přemýšlím, že by asi ani nebylo špatné dokončit Jiný život. Špatné dny si to zaslouží už jenom proto, že je to má prvotina. Cesta za zradou byla povídka na objednávku. Tajný deník ze 17. století má zase podle mě moc hezký námět na to, aby nebyl dopsán. Upíří nevěstou jsem byla až příliš nadšená na to, abych jí nedopsala. Ale na druhou stranu, když nad tím přemýšlím, má námět tak ohraný, že to ani za to nestojí. Koho v téhle době ještě zajímají hloupí upíři. No a Love Triangle si to zaslouží hlavně z toho důvodu, že jsem jím nyní až příliš nadšená a také proto, že doněj vkládám veškerý svůj um a talent, který může jen má osobnost posbírat. Navíc je to inspirováno částečně skutečností. Koneckonců, intriky jsou přeci všude.

Nejvíce si přeji ale dokončit Love Triangle. Už nejen z toho důvodu, že je to má součastná tvorba.
A proč ostatní nechci dokončit? Protože například u příběhu Jiný život jsem se až příliš inspirovala animem Wolf's Rain. Bylo to tehdy až příliš dětské psaní. Možná by se to ještě dalo označit za Fanfiction, které ale úplně neodpovídalo anime. Murphyho Půlnoční škola bouřky, byla zase příliš nudná a nezáživná, protože byla založena na vtipnosti. No ale legrační mi to moc nepřišlo, když jsem to nedávno četla. Jediné co stojí za zmínku je parodovaný příběh Karkůlky, který se mi celkem vyvedl. A co Pod rouškou tmy? To už nevím o čem ani bylo. Ale myslím, že to bylo v podstatě další fanfiction. Tentokrát jsem se ale asi inspirovala animem Elfen Lieds. Pokud to píši správně...

No a u příštího tématu se setkáme s posledním a to sedmým článkem, s názvem: Překvapení. Snad to aspoň někoho z vás překvapí či pobaví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání

Klik
Dvojklik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tulačka miluje saze!Design by