Triangl: Vánoční část I.

23. prosince 2013 v 20:24 | Tulačka |  Archiv
- bez korektury!!!

PŘEDVÁNOČNÍ SPECIÁL - Část I.

Jacqlien
(Tvůrce obrázku: Shio)
Žánr: Erotické, romantické, drama, horor, fantasy, 18+

Velké auto drnčelo po sypané cestě, která se točila kolem hlubokého lesa tak, aby do něj nemusela zajíždět. Horší na tom bylo, že díky tomu byla cesta delší, než kdyby bylo možné si ji zkrátit přes les. Ale o to by byla asi náročnější. Hustý napadaný sníh by cestujícím v lese, a po cestě stoupající prudce do kopce, jistě bránil v jízdě.
Naštěstí už bylo velké perleťové auto téměř na místě. Mířilo k větší chaloupce na kopečku. K chaloupce, která byla trochu dál od civilizace než je zdrávo. Ale mohl by se tu slavit hezký Nový rok, a to byl přece účel této komplikované a zdlouhavé cesty.
Auto zpomalilo před chaloupkou a zacouvalo vlevo od vchodu, těsně vedle dalších tří aut. Jak to tak vypadalo, ostatní už zřejmě dorazili na místo. Asi neměli takový problém s hledáním cesty. Vypadalo to, že letos bude velmi plný Nový rok. Možná bude i problém se sháněním místností na spaní.
Motor velkého perleťového Transitu se se zachrčením vypnul. Zadní dveře se hned rozkoply dokořán a z auta se ozval hlasitý smích a šílené vřískání. Vypadalo to, že cestující se už dávno velmi bavili. Ale Jacqlien zatím ne. Ta jen stála ve vnitř, v chatě, u okna a vyhlížela kdo vše je ve velkém sedmi místném autě. První ze zadu vyskákala Shiley následována Cainem, Casií a Noahem. Zadní dveře s třískotem zapadly. To už z místa spolujezdce vyskočil vysoký, černovlasý a zamračený mladík. Mával ve vzduchu vztekle pěstí a vypadalo to, že nahlas nadává. Zřejmě nechtěl, aby mu někdo zničel jeho auto. Všichni čtyři spolujezdci začali kvičet smíchy.
Ale Jacqlien už viděla toho koho celou dobu vyhlížela. Šťastně se usmála a zírala do tabulky okna. Bojovala s nutkáním běžet dolu a návštěvníky hlasitě pozdravit, ale vydrželo jí to jen do té doby, dokud se neotevřeli dveře odd předního spolujezdce. Z auta vyskočila Lilith s tím novým klukem hned za patami. Pozorovala je nespokojeným pohledem.
Její pohled ještě více ztvrdnul, ve chvíli když se k Lilith připojila spokojená Shiley, se svým neustálým flirtovním úsměvem. To pro Jacqlien nebyl moc hezký pohled. Nutkání jít je dolu pozdravit vymizelo.
Měla bych se raději připojit k lidem, co už se dole baví, pomyslela si, ale ještě chvilku setrvala pohledem u okna. Nakonec se přece jen otočila a vyrazila skrz svůj malinký a teplý pokoj směrem na chodbu. Otevřela dveře dokořán a pohled jí rychle padl na dvě křesílka se stolečkem v rohu. V jednom křesílku se choulila blonďatá Maika se svým dvojčetem Mortimerem. Mort narušoval ticho chodby svým hlasitým usrkáváním čaje, kterého tolik zbožňoval. Maika si četla zase obrázkovou knihu pro děti. Člověk by si téměř řekl, že jel na týden s přerostlými dětmi.
Maika zvedla zvědavý pohled od své knížky a otevřela ústa, aby zřejmě opět řekla něco nepříjemného, co by mohlo Jacqlien urazit. Jacq se raději otočila ke schodišti a rychlým krokem vyrazila po nich dolu.
"Nezavřel si dveře, chlapče!" Houkla za Jacq. Ta raději nijak na její provokaci nereagovala. Celou cestu poslouchala to, jak jí Maika škádlí kvůli jejímu novému účesu a dál už to snášet nechtěla. Kdyby měla v sobě trochu té arogance a nepříjemnosti jako například Shiley, určitě by jí to dávno vrátila i s úroky.
Jacqlien seběhla dolu do dlouhé chodby, která se rozvětvovala do více jak devíti místností. Bylo štěstí, že si tu chaloupku stihli pronajmout pro všechny kamarády. Bohužel, člověk co akci pořádal, pozval i lidi, které Jacqlien moc nemusí. Ale aspoň tu bude jeden člověk, se kterým se tu budou všichni bavit. Jen škoda, že přijel jako poslední.
Vlítla do společenské místnosti a nasadila svůj falešný úsměv, který se naučila naučila na tanečním parketě.
"No, Jacqlien? Kde jsi byla?" Houkla na ní věčně vysmáta Michell.
"Už jsme se báli, že jsi se zavřela ve svém kufru," pokračovala Donna.
"Haha, zas tak velký kufr nemám," odvětila Jacq a znovu se falešně usmála, "Prostě mám moc věcí," dodala.
"Ty potřebuješ tolik věcí jen na šest dní? Tak se k nám posaď. Už jsme rozťukli šampáňo. A pan Smithersmith nám už rozkázal u kuchaře usmažit hovězí steaky!"
"Já maso nejím," řekla s hranou nespokojeností Jacqlien a sedla si vedle Donny.
"Ale, jen se nedělej -," začala s úměvem na rtech Michell, když se ozval zvuk otevírání hlavních vchodových dveří. Ty novou návštěvu ohlásily hlasitým vrzáním a znepokojeným úpěním. Michell a Donna se v křeslech napřímily a s pohledem plného očkávání vyrazily ze společenské místnosti do chodby, k hlavním dveřím.
"No, ne! Kdopak se to tu vyrojil!" Houkla Donna svým chraplavým hlasem a Jacqlien přímo slyšela jak napřehuje paže k obejmutí někoho z příchozích. Jacqlien se znepokojeně zamračila a raději také vyrazila ke vchodu. Nechtěla, aby o ní někdo tvrdil, že je nezdvořilá.
"Zdravím...," řekla stydlivým tónem a usmála se na Shiley a ostaní příchozí.
"No ne! Ty máš nový účes!" Houkla Shiley a trochu se na ní svým obvyklím arogantním úsměvem usmála. "A změnila si barvu! Teď je z tebe zase hnědovláska. Sekne ti to," dodala a mrkla na ní. Jacqlien se cítila velmi potěšená.
"Tak kde se můžeme ubytovat?" Zeptal se pro Jacq naprosto neznámí hlas. Byl to ten dlouhán s černým hnízdem místo vlasů a svoje modré pichlavé oči upíral přímo na ní.
"No, chm...," začala.
"Zbyly tři pokoje po dvou," skočila jí do řeči rychle Donna co začala dychtivě mrkat, aby toho cizáka uchvátila svým vzezřením. Zřejmě se jí velmi líbil. Ten dlouhán obrátil svůj znepokojený pohled na Donnu a jen zachmuřeně zakývl hlavou.
"Bezva! Bydlím se Shiley!" Vykřikla Cassie. Jacqlien sledovala souhru emocí v Shileyině tváři. Zřejmě nebyla spokojena se svou spolubydlící, ale raději to Cassii odkývala. Cainel se mezitím znepokojeně podíval na vysokého mladíka, který se stále k ničemu neměl.
"Pro našeho nováčka je ještě místo u Mortimera," pokračovala sdílná a sebevědomá Donna. Poté se ujala funkce všechny doprovodit do jejich připravených pokojů. Cain se jen znepokojeně zamračil. V jeho tváři bylo znát, že by raději měl pokoj napůl s dlouhánem než s namakaným zrzkem.
"Všech šest pokojů už je zabraných, takže je tu plno a jsme tu všichni. Letošní Nový rok bude fakt skvělej!" Blábolila mezitím co je doprovázela nahoru po schodech. Hlas všech se vzdaloval. V chodbě zůstala s ní jen Michell.
"Ten vysoký kluk je fakt pěkný, ne?" Zeptala se Michell Jacqlien, zrovna ve chvíli kdy se začaly opět otevírat dveře. Dovnitř, do chatky, zavál studený vítr lehký poprašek sněhu a rozechvěl jak Jacqlieniny kosti tak i její kamarádky. Do chatky vstoupila Lilith s Rianem, který držel povětšinu Liliiných zavazadel. Sobecká mrcha...
"Áhoj, Lilith a její nový kamaráde! Málem jsme na Vás zapoměli," houkla Michell ve snaze o přátelstkost a vřelost. Jacqlien věděla, že jí Lilith vůbec nevadí a o to to byl větší důvod proč se na svou kamarádku zlobit.
"Bohužel na vás zbyl společný pokoj," oznámila Jacqlien s postraním úmyslem.
"To se ještě nějak vyřeší," řekl ten mladík, co byl zatížený váhou kufrů, svým medovým a uklidňujícím hlasem. Jacqlien přišel jeho hlas nějak zvláštně vlezlý a nepříjemný pro její uši. Ten kluk byl prostě divný.
Michell se podívala na Jacqlien a na chvilku zavládlo ticho. Nakonec si Michell povzdechla, když zjistila, že její krátkovlasá společnice se k ničemu nemá.
"Tak já vám tedy ukážu váš společný pokoj-,"
"Cože? Jaký společný pokoj?" Ozval se znepokojený hrubý hlas toho dlouhána, který hlasitě přidupal níž po schodech.
"No, chm... zbyl na ně společný pokoj," řekla Michell svým trochu vystrašeným hlasem.
"Tak to ani nápad! Ten chcípák bude spát v pokoji s Cainem a já si vezmu pokoj se svou ségrou!"
"Já říkal, že se to nějak vyřeší," řekl Rian s tím svým stálým úsměvem a sympatickým hlasem.
-"-"-"-"-"-"-"-"-"-"-
Téměř všichni seděli ve společenský místnosti a hlasitě se bavili. Bohužel... téměř všichni. Jediný kdo zatím ještě nesešel dolu byla Shiley, Cainell a ten divný kluk Daren, kterému Lilith říká René. Bez těch dvou lidí by to tu bylo daleko příjemnější a zábavnější.
Jacqlien se znepokojeně podívala na digitální hodiny, které blikali na satelitním disku pod televizí. Už bylo krátce před večeří a Shiley byla stále nahoře. Velmi jí to znepokojovalo. Shiley byl jediný člověk se kterým se chtěla nejvíce bavit. Nejvíce se na ní těšila.
Ostatní dál ševelili hovorem a hlasitě se smáli vtipům a zážitkům, který tento rok zažili.
Dopila zbytek štiplavého růžového vína a poté se přiopile usmála na ostatní. Sice si to nechtěla přiznat, ale alkohol jí lezl velmi rychle do hlavy.
"Odskočím si," řekla Jacqlien a odložila prázdnou skleničku na stůl, kterou jí začal Rian rychle dolévat.
"Ty deš zas chcát?!?" Zeptala se hlasitě Donna, která seděla na úplně druhé straně místnosti. Všichni se na chvíli odmlčeli a poté následně opět vybuchli smíchy. To byl styl humoru, který Jacqlien vůbec nevyznávala. Nespokojeně se zamračila a poté se opatrně zvedla z křesla. Trochu se jí motala hlava, ale dokázala stále jít jakžtakž rovně. Vyšla z hlasité místnosti a zamířila nejdříve do leva, aby si odskočila na záchod. Prošla kolem dveří, které vedly do kuchyně a kolem dveří vedoucích do další společenské místnosti, která sloužila k hromadné zábavě. Na konci chodby stály dva větší záchody.
Jacqlien opatrně otevřela dveře do holčičí místnosti a chystala se vejít dovnitř. Trochu jí překvapilo ticho a tma, která v místnosti převládala. Chystala se rozsvítit světlo, když zaslechla něčí hlasy.
"Pšt! Neslyšela jsi něco?" Zašeptal někdo až příliš hlasitým tónem. Když Jacqlien chvíli přemýšlela došlo jí, že ten hlasitý hlas je hlas Cainelův. Odpověď příchozí osoby jí ještě víc překvapila.
"Ne! Polib mě, znovu!" Houkla zpěvavým a nedočkavým hlasem Shiley. Zřejmě byla velmi vzrušená.
Jacqlien se pisklavě nadechla a tiše vycouvala z místnosti. Ten úchyl Cain se muckal s Shiley. S její Shiley! Musí to rychle říct Noahovi! To zrzavé pako je strašně majetnické. Určitě dá Cainelovi co proto. A Jacqlien bude mít opět vyklizené pole a klid v duši! Dlouhé dva roky totiž čekala na takovouto příležitost, aby mohla být sama s Shiley

KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání

Klik
Dvojklik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tulačka miluje saze!Design by