Leden 2014

Aktuálně 3/2014

30. ledna 2014 v 18:14 | Tulačka |  Archiv
Ano, já vím... už je to tu zase. Další otravný článek. Ale chci se podělit o další novinky!
Kromě stále trvající dlouhodobé nemoci jsem spokojená se svým životem. A vlastně jsem nikdy neměla důvod proč nebýt. Vím totiž sto procentně, že jsem šťastná hvězdička (Smích). Já vím, to bylo hloupé přirovnání. A kromě toho, že Vás chci seznámit s tím, že nesnáším smajlíky v textu další věcí je to jak se chystám na maturitní ples. Já totiž miluji maturitní plesy. Kdybych měla nějakou skvělou parťačku tak bych jí brala na maturáky sebou. Mám totiž tolik šatů, že bych mohla na každý ples mít jiné.

No, ale co můj maturitní ples? Rozhodla jsem se pro tyrkysovobílé šaty. A tím jsem i zjistila, že miluji modrou barvu. Stejně tak modrou jako je vedle v tom mini banerku, který jsem přidala ke svému článku. Všechny ty odstíny modré co tam jsou zbožňuji. To je na mě trochu divné, na to, že vždy tvrdím, že mám ráda jen žlutou, bílou a růžovou. Ale co naplat! Takže se těšte! Třeba sem přibude i jedna fotka mě v maturitních šatech. Mám už i botičky a dokonce i takovou čupr pompadúrku k tomu. A spoustu doplňků jsem si sehnala. Nechápu lidi, co nemají takovéhle sešlosti rádi. I když, je zapotřebí jejich rozhodnutí tolerovat....

MysticFox

27. ledna 2014 v 19:37 | Tulačka |  Archiv
No, opět tento blog potěším jedním článkem. Gramaticky sice není moc zkontrolovaný, ale snad to nebude vadit.
Chtěla bych se podělit o takovou menší novinku. V roce 2011 jsem s jedním kamarádem založila blog mysticfox.blog.cz, a jaksi je to už delší doba, co je pozastavený. Ke vší té hrůze, je ten blog velmi navštěvovaný a je na něm víc jak 600 článků. Bylo by velmi náročné všechny ty články zálohovat. Navíc to nejsou jenom mé články.

Aktuálně 2/2014

27. ledna 2014 v 10:13 | Tulačka |  Archiv
Vím, jako vždy nejsem na blogu příliš aktivní. Teď si to ale tenhle týden, a možná i ten příští, zřejmě vynahradíme. Tvorbu si sice nemůžu cucat z prstů rychlostí světla a proto se budete možná muset, pokud sem někdo chodí, spokojit s pár komixy (které jsem se rozhodla opět překládat) a články. Nu, a co je tu zase nového?

Můžu Vás potěšit novým designem, o který jsem si požádala u Dincie. Bylo těžké si vybírat mezi jejími designy, protože všechny má překrásné. Nakonec jsem si vybrala tento ledově modrý. Kombinuje počítačovou techniku s fantasy tématikou. Inspirací pro název měla Dincie píseň Behind Blue Eyes.
Miluju chladivou modrou, a proto to byla hned má první volba. I když mě zatím horní menu trošičku zlobí, budu si muset vystačit s tím postraním.

Triangl: Novoroční část II.

12. ledna 2014 v 21:38 | Tulačka |  Archiv
Info: Je mi to trapné, že tak pozdě vychází Novoroční speciál..., ale přeci.

NOVOROČNÍ SPECIÁL - Část II.

René (Daren)
(Tvůrce obrázku: Shio)
Žánr povídky: Erotické, romantické, drama, horor, fantasy, 18+

Nadílka pro autorku

11. ledna 2014 v 12:59 | Tulačka |  Archiv

Nadílka pro autorku

V jednom z článků (konkrétně aktualita 1/2014), jsem se zmínila o své bohaté Vánoční, ale i narozeninové nadílce. V tomhle článku bych se chtěla věnovat právě této pohromě. Jsem člověk co moc nemusí překvapení, takže si raději dary rozbaluji někde v klidu. Ale nadšení neskrývám, to naopak hlasně projevuji.

Aktuálně 1/2014

11. ledna 2014 v 12:54 | Tulačka |  Archiv
Ano, já vím… dlouhodobá neaktivita. Ale to neznamená, že blog není neaktivní. Znamená to pouze, že blogerka si užívala zaslouženého odpočinku (až moc) a snažila se využít všechen volný čas pro to svoje flákání. Tím, že jsem si vzala moc času jsem si ale tak trochu času ubrala ze svého blogování. Mám teď moc práce. Bohužel se školou. Až odmaturuji vše se změní... snad.
Tulačka miluje saze!Design by