Aktuálně 2/2014

27. ledna 2014 v 10:13 | Tulačka |  Archiv
Vím, jako vždy nejsem na blogu příliš aktivní. Teď si to ale tenhle týden, a možná i ten příští, zřejmě vynahradíme. Tvorbu si sice nemůžu cucat z prstů rychlostí světla a proto se budete možná muset, pokud sem někdo chodí, spokojit s pár komixy (které jsem se rozhodla opět překládat) a články. Nu, a co je tu zase nového?

Můžu Vás potěšit novým designem, o který jsem si požádala u Dincie. Bylo těžké si vybírat mezi jejími designy, protože všechny má překrásné. Nakonec jsem si vybrala tento ledově modrý. Kombinuje počítačovou techniku s fantasy tématikou. Inspirací pro název měla Dincie píseň Behind Blue Eyes.
Miluju chladivou modrou, a proto to byla hned má první volba. I když mě zatím horní menu trošičku zlobí, budu si muset vystačit s tím postraním.


Další věcí co bych chtěla zmínit, jsou zdroje obrázků ve článcích. Téměř ve všech článcích Aktuálně či Rady pisálkům, až po tuto dobu, byl jako obrázek uveřejněn jeden z mnoha avataru od Momo-chan. Jsou to povedené kousky. I nadále je budu ve svých článcích využívat. Snad se neurazí...

Jelikož mými jedinými plány po tento týden je válet se v posteli, usrkávat horké čajíčky a vypotit nemoc, tak jsem dostala v hlavě námět na další povídku. Já vím... už jsem s tím otravná. Spoustu začnu a nikdy nedokončím. Proto mám další oznámení. A to je, že povídka Cesta za zradou bude opět pokračovat. Její napsání má sice dlouhé trvání, ale to je z toho důvodu, že proces trvá jaksi příliš dlouho. Zdá se mi, že povídka Cesta za zradou potřebuje stále spousty úprav. Proto když povídku dopíši, před zveřejněním si jí alespoň dvakrát pročtu. A to obnáší spousty dalších úprav, kterými svou duši potěším. Nejhorší ze všech úprav je pro mě oprava gramatiky a čárek na rozsekávání příliš dlouhých vět. Jelikož jsem trochu dyslektik na ČJ tak mám s tím dostatečné problémy. Kromě časté kontroly správných Y/I vkládám texty i do jiných programů, který se mi je snaží opravit. A musím říct, že tyhle programy na úpravu nejvíc nesnášejí cizojazyčná jména!
No, a málem jsem zapomněla říci, co je tím novým nápadem na povídku. Je to povídka Svatba v ohni. Mělo to být jednodílné, ale jelikož blog.cz 20 stran a více A4 textu neskousne tak to udělám na části. Uvidíme, jak se bude líbit. Je to s lehkým erotickým nádechem a mám v plánu to i poslat do klubu pisálků. Třeba budou nějaké ohlasy...

Dál už bohužel nevím o čem tu blábolit, takže Vám sem hodím hezký náhled na tento design, ať se v budoucnu při změně máte z čeho těšit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání

Klik
Dvojklik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tulačka miluje saze!Design by