Aktuálně 3/2014

30. ledna 2014 v 18:14 | Tulačka |  Archiv
Ano, já vím... už je to tu zase. Další otravný článek. Ale chci se podělit o další novinky!
Kromě stále trvající dlouhodobé nemoci jsem spokojená se svým životem. A vlastně jsem nikdy neměla důvod proč nebýt. Vím totiž sto procentně, že jsem šťastná hvězdička (Smích). Já vím, to bylo hloupé přirovnání. A kromě toho, že Vás chci seznámit s tím, že nesnáším smajlíky v textu další věcí je to jak se chystám na maturitní ples. Já totiž miluji maturitní plesy. Kdybych měla nějakou skvělou parťačku tak bych jí brala na maturáky sebou. Mám totiž tolik šatů, že bych mohla na každý ples mít jiné.

No, ale co můj maturitní ples? Rozhodla jsem se pro tyrkysovobílé šaty. A tím jsem i zjistila, že miluji modrou barvu. Stejně tak modrou jako je vedle v tom mini banerku, který jsem přidala ke svému článku. Všechny ty odstíny modré co tam jsou zbožňuji. To je na mě trochu divné, na to, že vždy tvrdím, že mám ráda jen žlutou, bílou a růžovou. Ale co naplat! Takže se těšte! Třeba sem přibude i jedna fotka mě v maturitních šatech. Mám už i botičky a dokonce i takovou čupr pompadúrku k tomu. A spoustu doplňků jsem si sehnala. Nechápu lidi, co nemají takovéhle sešlosti rádi. I když, je zapotřebí jejich rozhodnutí tolerovat....

Teď konečně k věci. Co je nového je to, že blog mysticfox opravdu bude frčet a to dokonce v novém kabátu. Ten design nám s Alcarmonem dal opravdu zabrat. I když on do toho vložil mnohem více svého umu než já. I když se někomu může zdát příliš obyčejný, přesto má něco do sebe. Nemám sice moc ráda černooranžové designy, ale tento se opravdu povedl. Můj předchozí byl ale také okouzlující (Smích).

Jelikož mysticfox bude opět funkční tak je tu další věc co musím oznámit. Povídka, nebo spíš sbírka, Prolito hrdlem se stěhuje tam. Důvodem je to, že většina povídek už tam dávno bylo uveřejněných. Komixy zůstanou také tam a tady budou přibývat jen odkazy a občasné články, který vám oznámí, že další kapitola je přeložena. Povídky jako je Love Triangle, Cesta za zradou a nově (co nejdříve přibude) vzniklá povídka Widding in Fire zde zůstanou. Jen na mysticfox přidám odkazy na zde uveřejněné povídky. Nic se tu nemění. Téměř... Možná se změní opět design blogu. Můžete se těšit. Konečně bude něco stálého.

Na mysticfox budu opět vystupovat jako Dennys. Takže si mě nemusíte s nikym mílit (Smích).

Naškrabkala Tulačka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tulačka miluje saze!Design by