MysticFox

27. ledna 2014 v 19:37 | Tulačka |  Archiv
No, opět tento blog potěším jedním článkem. Gramaticky sice není moc zkontrolovaný, ale snad to nebude vadit.
Chtěla bych se podělit o takovou menší novinku. V roce 2011 jsem s jedním kamarádem založila blog mysticfox.blog.cz, a jaksi je to už delší doba, co je pozastavený. Ke vší té hrůze, je ten blog velmi navštěvovaný a je na něm víc jak 600 článků. Bylo by velmi náročné všechny ty články zálohovat. Navíc to nejsou jenom mé články.


Spousta těch článků se týká magie. To vůbec nebyla moje rubrika. To byla rubrika mého kolegy Alcarmona. A pokud chod blogu obnovíme tak snad stále bude. Jen, když nad tím tak zpětně přemýšlím, docela si říkám, zda-li mám nechat komixy na mysticfox nebo jestli je mám přidávat zde. Nebo bych je mohla přidávat na obou stránkách? No, vážně nevím co bych tam mohla přidávat.

No, mezi rubriky patřil například Bestiář, Povídky, Komixy, Magie, Aktuality a Anime. Jestli by blog znovu nahodil funkčnost tak bych asi zrušila Anime a Aktuality. No uvidíme jak se to vyvine. Zatím to ale vypadá tak, že by se nový blog mohl časem nahodit.

Držím nám palce!!

Takže, to je vše k tomuto článku. Uvidíme co dodám příště. Zatím fakt nevím co bych mohla na blog přidávat. Ale chce to opět celý komplet předělat :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání

Klik
Dvojklik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tulačka miluje saze!Design by