Aktuálně 4/2014

24. února 2014 v 20:46 | Tulačka |  Archiv
Já vím, opět nebyla dlouho žádná aktivita. No, a nezlepší se to. Píšu vlastní román. A chci ho dopsat. Je samozřejmé, že jej upřednostňuji před blogem. Mám už sepsáno šest kapitol, což je cca 78 stránek. No, bohužel ale mám v plánu je komplet přepsat. Pointa příběhu se mi vůbec nelíbí a jsem celkově znepokojena s popisem. A abych každou kapitolu přepisovala to se mi nechce. A navíc, hlavní postava se mi přestala líbit. Asi jsem velmi vybíravá a zvyklá na dívčí hrdinky (smích).


No a další důvod mé nepřítomnosti je příprava na vysokou. Nakonec jsem se fakt rozhodla na ní jít. Možná to není cíl mé cesty, ale jednou chci opravdu dělat to co mě baví. No, a tomu odpovídá i výběr škol. Ale nikde to sdělovat moc nechci. Nemyslím si, že by to bylo dobré, kdyby mě nevzali. Ale mám spoustu učebnic na psaní různých stylů.

Další věcí je to, že si chci koupit diktafon. Poslední dobou mám problémy s udržováním svých myšlenek, a takový čupr supr diktafon, co by byl furt po ruce, by se vážně hodil. Kolikrát nemám ani po ruce jeden svůj pidi zápisníček, do kterého píšu téměř veškeré okolní vlivy. A navíc když už ho po ruce mám a myšlenka je příliš dlouhá a snadno zapomenutelná tak by bylo skvělé si to zaznamenat. No a další věc je to, že diktafon by se mi mohl hodit i na vysoké škole. Ale opět to vidím tak, že si ho budu muset financovat sama. Ale proč ne. Jsem ochotna si to z vlastní kapsy financovat... jen kdyby mi šly vybrat prachy z účtu!!! Blbé a neschopné banky!!!

No, a pokud budu mít čas, třeba zveřejním další recenze či doporučení na nejvhodnější příručky na tvůrčí psaní. A určitě je rozdělím i do dvou oddělení.

Poslední co jsem chtěla zmínit je změna designu. Určitě si někdo všiml. Jsem za to vděčná MAKY.OREL. Každý kdo si alespoň trochu hledá designy tak na ní určitě narazil. Grafika se mi velmi líbí, a jsem s ní spokojené. Designy mi dokonce vytvořila dva a já si ten druhý schovala stranou na pozdější použití. No, uvidíme, zda-li ho v brzké době použiji.

Vrtošivě sepsala
Tulačka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání

Klik
Dvojklik

Komentáře

1 Kiara Kiara | E-mail | Web | 2. března 2014 v 10:37 | Reagovat

Jistě to bude skvělý román ^^ Mně by se už nechtělo přepisovat tolik kapitol :D Každopádně hodně štěstí a múz při tvé práci :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tulačka miluje saze!Design by