Perpetual Flux

5. února 2014 v 21:38 | Tulačka |  Archiv
Rozhodla jsem se vzít si pod dalekohled nový komix k přeložení. Jedná se o Perpetual Flux a děj je jaksi zmatečný. Taky v něm trochu tápu, ale zdá se mi jako velmi zajímavý. Kresba je hlavně mnohem odlišnější než na jakou jsem zvyklá. A to je pro mě příjemnější změna.
No, ale nebojte se. V záloze mám i další novinky. Chtěla jsem totiž zveřejnit dalších deset stránek nové kapitoly Strays, ale v práci byl dneska jaksi frmol. Nestihla jsem to. Raději jsem se věnovala své seminární práci, kterou mám odevzdal do konce března. Naštěstí mám už deset stránek (Smích).
Na svoje povídkování opět nemám čas. Ale doufám, že když odjedu zítra do Pardubic, že si budu moci vzít sebou notebook. Ale ono si zkuste stěhovat se s těžkou ani ne pět let starou krávou, které se přezdívá přenosný počítač. Možná, že je to přenosný počítač, ale asi jen pro nějaké nabouchané opičky z fitka.

No, a teď raději zpátky k tomu komixu. Objevila jsem ho jen náhodou a možná, že z něj budete mít radost. Vybírala jsem mezi dvěma překlady. A to tímto a lvím králem. Nakonec jsem se rozhodla pro tento. Překladů na lvího krále je už tuna. Nikoho to už stejně nezajímá. A pokud jo, tak ne na našich stránkách (škleb). I když já mám lvího krále velmi ráda. No nic, příště snad najdu něco o zvířátkách s hezoučkou kresbou.
A prozradím vám ještě jedno tajemství. Víte co to je? Můj partner z blogu mysticfox chystá překlad dalšího komixu. Tentokrát bude ale o zombie apokalypse. No nic. Dnes jsem prozradila příliš...

No, a opět bych vás chtěla požádat, zda nemáte nějaký nápad na dobrý font písma, přihlašte se do komentářů! Klidně i tady nebo na mysticfoxu...
Tak a já doufám, že příště přispěji povídkou Cesta za zradou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání

Klik
Dvojklik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tulačka miluje saze!Design by