Strays

2. února 2014 v 14:19 | Tulačka |  Archiv
Možná to někoho překvapí, ale občasně si najdu čas na překlad komixů. Mezi mé oblíbené patří Strays a Off-White, ke kterým jsem se po dlouhé odmlce vrátila. Překládám ho hezky po kousíčkách, moc času mi totiž opravdu nezbývá, a pak ho zveřejňuji na stránce mysticfox. Jelikož jsem se chtěla o své překlady podělit i na této stránce najdete v menu také rubriku určenou pro komixy. Ale všechny odkazy v ní vás odkážou na stránku mysticfoxu. Nemusíte se bát, jste tam správně! Tam se totiž ten komix zveřejňuje a vždy bude.

Dnešní část, co jsem zveřejnila je strana 101 až 108. Je to poslední část této čtvrté kapitoly, která se nazývá Spor. No a o čem kapitola vlastně vcelku je? Dočtete se v celém článku...


Po skončení Feralovi a Meeliny společné misi, se vydají pokračovat dál v cestě. Nakonec najdou útočiště v jedné malé a skromné hospůdce, ale ani zde se jim nedostane zasloužilého odpočinku. Feral tu potká sexy lišku Piper, která skýtá daleko více problému než vzrušení. Meela přes osten žárlivosti se rozhodne ujmout své nové role otec a dcera a dá mu za vyučenou!


Snad někoho z Vás můj překlad zaujme. Komix totiž za vaše přečtení opravdu stojí!!
Pokud má někdo dobrý font (písmo), které by se hodilo na překlad tohoto komixu, budu ráda, když mi o něm sdělíte. Potřebuji nějaké, které se dá zmenšit až na úroveň 10, protože tento komix má opravdu malinké bublinky, do nichž se špatně píše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání

Klik
Dvojklik

Komentáře

1 luc luc | Web | 2. února 2014 v 14:41 | Reagovat

parada :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tulačka miluje saze!Design by