Březen 2014

Aktuálně 5/2014

26. března 2014 v 10:34 | Tulačka |  Archiv
Já vím... Poslední dobou si tady z toho dělám spíše deníček, než abych zde zveřejňovala nějakou svou tvorbu. Upřímně, já jsem vysílená. Škola mě zmáhá a blížící maturita s termínem odeslání mé písemné práce na VŠ též. Nemám stále žádný námět, o kterém psát a práci musím odeslat do konce týdne. Nechci to vzdát. Ale teď je důležitější asi maturita... Proto dělám v poslední době na domácích úkolech a hlavně na Seminárce, kterou mám odevzdat do konce měsíce. To znamená, do pondělí 31.3. 2014.Chmm... ještě je přede mnou mnoho práce. A to se musím přiznat, že jsem se stále nepřinutila k povinné četbě. Jakmile je pro mě něco povinné tak je to pro mě okamžitě nudné. Myslím, že je to akorát zbytečná ztráta času. A knihy, které by mě normálně bavili mě tak nebaví. Někdy mám sto chutí se na to vykašlat. Zůstat raději doma (jako dnes) a tvářit se, že nemám žádné povinnosti.

Nechci se už učit na ty nudné předměty, které tady na střední po mě chtějí. Jestli se dostanu na VŠ, doufám, že budu konečně dělat to po čem má duše touží a po čem mé srdce bije jako splašené. I když mě psaní velmi baví, seminárka je další důvod, proč to nedělat. Je to můj koníček, já vím..., ale teď se musím tvářit, že mým koníčkem je učení. Dnešek celý věnuji polehávání v posteli a makání na své seminární práci. No, a kdo ví. Třeba jí stihnu dneska dokončit a odeslat ke schválení. No a pak bych se mohla pustit do psaní nějaké drobné samostatné povídky.

A to ještě nechci předbíhat, ale mám námět na další sérii. Sice už starší a jednou jsem jí začala i psát, ale nedokončila jsem jí. Nu, ale co. Musím nejdříve dokončit co jsem začala a pak teprve zkusit něco dalšího. Začnu tím, že dopíšu Cestu za zradou, kde mi chybí už jen dvě kapitoly. No... a pak budu pokračovat v povídce Love Triangle. Zdá se mi, že je nějak zbytečně těžká a nudná. Měla bych se více snažit a dát do toho vše!

Možná, že si někteří z vás také všimli, že jsem stáhla z internetu povídku Wedding in fire. Je to z toho důvodu, že se mi námět přestal líbit a myslím si, že v ní je spousty nepřesností a nehezkých dějových chyb. A taky za moc nestála...

No tak, snad příště.
Tulačka
Tulačka miluje saze!Design by