Téma týdne, Trochej, spondej, daktyl, jamb

26. dubna 2014 v 20:09 | Tulačka |  Archiv
Miluji hudbu. Je tak lehká a hladí mě po uších. Je jako květ. Bla, bla bla! O tom musí mlýt už snad každý na tohle téma ne? Nezdá se Vám to už trochu nudné a bez nápadu? Jedno hloupé téma a lidi se můžou strhnout o to, aby jejich téma vydrželo na hlavní stránce spíš nejdéle. Není přece důležitý článek, ale reklama, ne? Tak proč tam prostě nehodit nějakou ani ne dvou odstavcovou hloupůstku, kterou teď splácám aniž bych nad tím přemýšlela? No a z čeho můžu vybírat? Mám tři možnosti: Miluji, Nemiluji, Je mi volná jak kšandy u kalhot. Ale o tomhle přece nemůže Tulačka psát, protože má důležitější věci na práci! Například soustředit se na kašdou chibu ve svém šlánku, protoše je dislektyk! Nesmysl. I takové věci se dají dobře "očůrat", ne? Ale to už zase zbytečně moc přemýšlím nad nesmyslama. Ale o tom mé články jsou! Jen ať si lidi přečtou moje bláznivé myšlenkové pochody!
.
(Zdroj obr: Ó, on je tu zdroj?)No ale k věci. Proč poslední dobou Tulačka píše téma týdne? Proč se toho ujala už po druhé? Únik od reality. To je ta odpověď. K čertu s hudbou, když si to můžu hezky spojit se svou výukou, potřebnou k maturitě. Ty co sem občas vlítnou a snaží se pohrabat v mém rozbordeleném literárním šuplíku, určitě už zjistili, co studuji. Ach, ano. Říká se tomu Informační služby. A o co go??? Vlastně literatura a všelijaké jiné blbosti splácané dohromady. Možná Vás i překvapí to, že jsem probírala hudbu. A? Nic si z toho nepamatuji. Probrali jsme i krátce nějaký graf délky not (celá, půlová, ...). No a jedinou definici co si pamatuji je: Stupnice je řada osmi tónů, jdoucích stupňovitě po sobě. No, a vlastně až do teď jsem to nepoužila.

Vlastně ani moc hudbu nemiluji. Nebo alespoň ne tolik jako ostatní, co přispívají svým článkem na toto téma. Proč se radši nevrhnout na poezii? Ta je trochu zajímavější. Obzvlášť, když je v češtině. No řekněte, stalo se Vám někdy, že byste slyšeli poezii v angličtině nebo němčině? Ohohó. Trefa do černého ne? Oblíbené písničky jsou stále cizojazyčné. A co z toho, když většině textu nerozumím? No, možná z toho mám jen krátký požitek, ale to je vše. Sice nejsem ani žádný fanoušek poezie, ale nezaškodí občas něco takového si přečíst. Je to sebevzdělávání, ne? Nebo to tak přijde jenom někomu?

Tak jsem si tedy vyfikla další článek a zvěčnila tak svou měsíční aktivitu. Mission complete. Pokud se vás článek dotkl, budu ráda za váš názor. Nevadí mi kritika. Jen do toho. Taky jsem velmi kritická a nejen k ostatním, ale i k sobě. Čekám na váš rozsudek. A nebo ne. Píšu stejně tyhle blbosti jen pro sebe a svůj nenápadný šuplík plný spisů a zvláštností. Pokud chcete navštívit mojí další černou díru, tak pokračujte tudy. Ráda si udělám menší reklamu. A vlastně, proč ne, že? Kdo by to neudělal. A přispějte na dobrou věc!

Ó a ještě jedna maličkost. Myslíte si, že by nám mohla i hudba ublížit? Já si totiž myslím, že taková hudba z mobilu, kterou máte ve sluchátkách, vám může ublížit dost. Může to i narušit mozkovou frekvenci, či tak něco. Takže hudba nemusí patřit mezi to nejzdravější, pokud zrovna nepochází z živé kapely. A na závěr?

MUCQ :***, Vaše post-puberťácká a kritická Tuly!
Jo, a pokud mě moc často nenavštěvujete, tak na to VAŠE, ani nemyslete!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání

Klik
Dvojklik

Komentáře

1 Plačící anděl Plačící anděl | Web | 27. dubna 2014 v 10:19 | Reagovat

Samozřejmě, že někteří si chtějí jen zvednout návštěvnost. Ale když opravdu hudbu milují a baví je psát lyricky, proč by prostě nemohli napsat takový článek? Když se holt někomu nelíbí, no tak si ho nepřečte.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tulačka miluje saze!Design by