Aktuálně 8/2014

7. června 2014 v 9:39 | Tulačka |  Archiv
No já vím, dlouho jsem zase nic nepřispěla. Ale já jsem neměla čas. Nebo vlastně, měla. Ale nemohla jsem se k tomuhle přinutit. Chtěla jsem raději trávit čas venku a zábavou. Či jen tak pařením her. Takže čas vlastně byl, ale já ho investovala jinam. A ke všemu mám už asi měsíc volno. Přesně tak. Panička blogu rogue-the-teller má konečně maturitu. Vysvědčení dostanu sice až 16.6.2014, ale to mi nebrání ve věčném užívání si. Ještě si zjistit kdy přesně mi otevřou koupaliště a budu pořád v luftu. A nebo začít si dělat řidičák, když už mám tolik volného času. Ale ze všeho nejvíc budu chodit do práce. O prázdninách si totiž musím něco málo vydělat na botičky, kabelčičky a taková maličká trička, co se teď děsně moc nosí! Já totiž miluji oblékání! Vím ale, že to hodně blogerů odsuzuje... A co bude jako další dál?Vlastně ani nevím kdy a jakým článkem v budoucnu přispěji. Zatím to nevydím na moc velkou aktivitu, protože je léto a to je moje nejoblíbenější období. Žádný schovávání se pod tlustými kabáty a světry. Tohle jsou dny plné tepla a odhalených pupíků! Teda alespoň u mě...

Dneska ještě přidám článek Snílek 2. Tentokrát bude mích snů z měsíce květen, trochu více. Ale teď mě docela mrzí, na což jsem si právě teď vzpomněla, že jsem si tohle ráno pořádně nezapsala svůj sen. Začíná se mi zřejmě už vypařovat z hlavy. Nevzpomínám si totiž už na detaily. Ale zřejmě se zase jednalo o zombie apokalypsu. Měla bych se svou divnou myslí už začít něco dělat. Ale aspoň mám nějakou inspiraci, ne? Já totiž vždy čerpala jen ze snů.

Další věcí je, že jsem začala číst opět knížky. Učení a povinná četba mě už netíží a proto mám už úspěšně za sebou, od asi 15. května, asi 10 titulů knih. Většinu z knihoven samozřejmě. A to mi připomíná jednu legrační příhodu, která se nedávno udála. Trávím hodně času na zahradě opalováním, a možná vás to překvapí, ale zatím tam trávím hodně času zbytečně, protože nechytám! Vždy si rozložím deku na trávník a hlavu schovám do stínu hrušky. Obracím se a griluji ze všech stran a čtu si při tom knížku. A tak jsem si zrovna lehala na břicho s knihou v rukách. No a můj pejsek Filip miluje pozornost. Když jí nemá, snaží se jí ze všech sil získat. A tak se stalo, že přiběhl ke mě, zvedl nohu a celou mou knížku pokropil žlutou smrdutou sprškou. Moje mysl z počátku zmatená nechápala, co to za kyselý déšť padá z nebe. Naštěstí kniha neutonula v rybníku, protože můj malý psík čivava by toho asi nebyl schopen. Bože, tleskám ti za to, že jsi mě navrhl tak, abych velké psi moc nemusela, jinak by už dávno má knížka ležela někde v popelnici, žlutá, smrdutá a k nepřečtení!

Myslím, že v brzké době neplánuji otevření nové rubriky a proto se budu výhradně věnovat jen těm svým do teď vzniklých. Připíšu sem pár nehezkých a v některých místech i nelichotivých recenzí na knížky a také znovu vyrazím na válečnou výpravu, skrz prales silnic a divokých řek z popelnic, do ráje zvaného městská knihovna. Třeba tam opět vyhrabu něco k zulíbání. No a možná se bude jednat o titul od Stephena Chbosky. A snad ho seženu dřív, než si budu přes svou lenost schopna stáhnout film a úplně si tak zkazit celou knihu.

A začala jsem znovu číst trilogii Oškliví, Krásní, Speciálové od Scotta Westerfelda. Já vím, že to není triologie, ale tetralogie, ale přesto mi tam ten čtvrtý díl vůbec nezapadá. A raději si ho ani nikdy nepřečtu, nebo si zkazím dojem na celou sérii. Jo a ke všemu, jsem knížku umístila do své mini moderní knihovničky, kterou jsem si nedávno při velkém úklidu vybudovala!!!

To je snad vše,
Tulačka!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baru Baru | Web | 7. června 2014 v 9:54 | Reagovat

super :) taky jsem začala číst po menší přestávce :))

2 Lucky14 Lucky14 | E-mail | Web | 7. června 2014 v 12:31 | Reagovat

To znám, já si taky řikám, že do konce června chci napsat další kapitolu. Nicméně mám napsaný asi dvě věty a dál... Taky si užívám a chci nový trička. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tulačka miluje saze!Design by