Červenec 2014

Prolog

12. července 2014 v 21:57 | Tulačka |  Archiv
NÁZEV: Šest pravidel jak přežít
ŽÁNR: fantasy, násilí (18+), dramatické, postapokalyptické
DOBA: Blízká budoucnost

Snílek 3

12. července 2014 v 19:20 | Tulačka |  Sním
Vím, uběhla nedlouhá doba a už jsem tu s dalšími příspěvky do mého snáře. Doufám, že až si je jednou budu prohrabávat tak se mi všechny do podrobna vybaví a všechny je uvidím znovu před očima jako v tu chvíli, kdy se mi zdály. Sice ne do detailů, ale i tak by to byla moc hezká vzpomínka, no ne? A navíc se z nich bude v budoucnu skvěle čerpat inspirace.
Poslední dobou mě moje poněkud klidně sny přináší k úvaze, že nemívám téměř žádné noční můry. Ty co vždy zařazuji pod noční můry mi většinou ani moc děsivé nepřijdou. Byli doby, kdy já jsem byla ještě malý capart, kdy jsem mívala jednu noční můru za druhou. Probouzela jsem se zpocená, vyděšená a s nechutí usnout. Dnešní noční můry se mi oproti tomu zdají jako pohádky.

měsíc ČERVEN


Snílek 2

11. července 2014 v 15:46 | Tulačka |  Sním
Tak fajn. Dávala jsem si delší dobu tzv. "voraz". Proč, to není přece důležité, stejně se tady na blogu už tolikrát s tím důvodem opakuji. Ale tentokrát bych se do toho měla už sakra obout!
A jak jsem se vůbec měla? Celkem to jde. Mám letní brigádu, pracuji a snažím se bavit normálním způsobem. Stále ještě hodně čtu a snažím se to dodržet. Ale trávím i hodně času u pc hraním her. Mezi jedny z mých nejoblíbenějších patří The Walking Dead a The Wolf Among Us. Což jsou krásné a povedené adventury od telltale. Vážně doporučuji!
Druhou věcí je, že bych docela ráda někam vyrazila. Zapařit, pobavit a tak. Však víte. Už mi to delší dobu chybí. Ale není s kým. Možná bych se měla víc se snažit seznámit se s někým novým. S někým kdo taky rád paří a užívá si. Škoda, že já nemůžu na nějaké takové lidi narazit. Vše stojí za nic.

No tak jdeme na to. Teď je na řadě měsíc KVĚTEN.

Tulačka miluje saze!Design by