Srpen 2014

3. Kapitola

28. srpna 2014 v 22:03 | Tulačka |  Archiv
NÁZEV: Šest pravidel, jak přežít
ŽÁNR: Fantasy, násilí, (18+), dramatické, postapokalyptické
DOBA: Blízká budoucnost

Filmy, které musím vidět

27. srpna 2014 v 14:25 | Tulačka |  Archiv
Možná se ptáte, co za blbinu si to zase vymyslela? No, ale já si musím sepsat takový menší seznam podle nějž se budu řídit. Je spousta filmů co jsem neviděla a chtěla bych je vidět děsně moc. Chci si tady sepsat seznam filmů na které jsem jaksi zapomněla nebo které se chystají do kin. A proč vlastně? No, znáte to. Člověk je tvor velmi zapomnětlivý a taky rád spoustu věcí odkládá. Například já si už dlouhou dobu plánuji zkouknout film Pí a jeho život. No a pořád nic. Jak je to dlouho co ho vydali? No a na seznamu bude určitě ještě spousta dalších filmů. A nejeden z nich prošel filmovým plátnem kin. Docela mě mrzí, že jsem nezašla na premiéru do kina. Ale kdo by chtěl za to pořád utrácet? Kino je velmi drahá záležitost. A navíc já tam nikdy nejdu bez jídla...

Aktuálně 9/2014

19. srpna 2014 v 15:31 | Tulačka |  Archiv
Takže, původně jsem žádný článek ani psát nechtěla, ale něco málo přece jen stojí za zmínku. V první řadě bych chtěla zmínit, pro lidi, co se sem dostali omylem, že makám na jednom filmovém youtube seriálu. Snad z toho něco vzejde a naše snaha opět nepůjde do kytek, jako to bylo u našeho animovaného seriálu. Ten šel do kytek ještě dřív, než jsem se do něj stihla já samotná pustit. Ale tentokrát už máme něco co je jednodušší než animování a snad u toho zůstaneme. Náš kanál se nazývá Ti Druzí a hodláme pořádat lehkou zombie show. Samozřejmě jsme zatím v počátcích a zatím máme napsaný jen scénář k první epizodě a natočený openning. Je to velmi amatérské, ale snad to bude stát za to a získáme si nějaké fandy.

2. Kapitola

17. srpna 2014 v 20:08 | Tulačka |  Archiv
NÁZEV: Šest pravidel jak přežít
ŽÁNR: Fantasy, násilí, (18+), dramatické, postapokalyptické
DOBA: Blízká budoucnost

1. Kapitola

4. srpna 2014 v 14:44 | Tulačka |  Archiv
NÁZEV: Šest pravidel jak přežít...
ŽÁNR: fantasy, násilí (18+), dramatické, postapokalyptické
DOBA: Blízká budoucnost

Bílá, černá

1. srpna 2014 v 22:39 | Tulačka |  Archiv
BÍLÁ, ČERNÁ
(tvůrce obrázku: Penelope)
Doba: Současnost, středověké fantasy
Žánr: Romantika, Násilí (18+), Fantasy
Počet sérií: 3
Počet dílů: 39

Obsah: Camelía je dívka plná energie a chutě do života. Její svět se točí kolem divokých mejdanů a akcí, které jedou až do rána. Život je pro ní jako bomba. Všechno kolem utíká rychle a je zapotřebí od všeho trochu ochutnat, dříve než exploduje. Proto neváhá a následuje cestu za hranice nedbaje na to, co se stane dál. Vždyť přece jen je adoptovaná a proto se není na co ohlížet.
Chloé nesnáší změny. V jejím životě je spíše cítit chudoba a odstrčení od skupiny. Její jedinou oporu je rodina a malá krysa, která jí doprovází už od mala. Je chytrá, přemýšlivá a velmi naivní. Svůj život vidí spíš jako velkou umaštěnou skvrnu na čelním skle perleťově modrého Ferrari. Není na čase to změnit?

1. SÉRIE
1. Kapitola // 2. Kapitola // 3. Kapitola // 4. Kapitola // ...

Úplně původní znění této povídky najdete na blogu mysticfox, který jsem kdysi vedla společně s Alcarmonem pod jménem Dennys. Bílá, černá - odkaz.

Líbí se Vám moje povídka? Dejte si tenhle minibaner na blog!
Tulačka miluje saze!Design by