Aktuálně 9/2014

19. srpna 2014 v 15:31 | Tulačka |  Archiv
Takže, původně jsem žádný článek ani psát nechtěla, ale něco málo přece jen stojí za zmínku. V první řadě bych chtěla zmínit, pro lidi, co se sem dostali omylem, že makám na jednom filmovém youtube seriálu. Snad z toho něco vzejde a naše snaha opět nepůjde do kytek, jako to bylo u našeho animovaného seriálu. Ten šel do kytek ještě dřív, než jsem se do něj stihla já samotná pustit. Ale tentokrát už máme něco co je jednodušší než animování a snad u toho zůstaneme. Náš kanál se nazývá Ti Druzí a hodláme pořádat lehkou zombie show. Samozřejmě jsme zatím v počátcích a zatím máme napsaný jen scénář k první epizodě a natočený openning. Je to velmi amatérské, ale snad to bude stát za to a získáme si nějaké fandy.


Další věcí, už méně zajímavou, je to, že mé sny do snáře nepřibývají. Od té doby jsem totiž měla jen jeden sen, který jsem si pamatovala a dal se zapsat. Mám dost neplodné období. Jak na sny, tak na tvorbu. Ale na to se už určitě vymlouvám dost dlouho. Ale nejdůležitější je teď pro mě, hned po matuře, autoškola. Trápí mě nejvíc podélné parkování a parkování po kufru. Fuj. No, kdo by to dělal, že? To si to radši zapíchnu po čumáku. Horší už to bude, když sem tam něco odřu.

Poslední dobou mě psát stále nebaví. Snažím se ze všech sil přinutit se aspoň k pár větám, ale vidím, že ocenění nepřichází. Žádný komentáře, žádné hodnocení. Tak nemám ani chuť k psaní a k tomu něco dokázat. Přitom kdysi jsem byla samý nápad samá povídka. Ale bohužel samá nedokončená povídka. Měl bych to trochu dohnat. A snažit se také popohnat povídku Cesta za zradou. Alespoň jednu chci mít dopsanou. Podle všeho mi chybí jen poslední kapitola, ale já to tak nevidím. Asi se to rozepíše na více kapitol. A nebo to hodně urychlím. A to pro psaní povídek není moc dobré. Pokud tak nemáte napsanou celou tvorbu.

Další novinkou, nebo spíš staronovinkou, je, pro mě, že jsem si opět vzpomněla na aragorn.cz. Mám další práci navíc. Snad to budu všechno stíhat. Ale měla bych. Pokud vypnu ty počítačové hry, které se mi pořád cpou do hlavy. Poslední dobou se totiž snažím hrát za jednu jedinou rodinku. Dopracovala jsem to tak daleko, že jsem jednočlennou rodinu rozmnožila na pětičlennou. Není to nádhera? Určitě si najdu čas. Ale uvidíme, jestli si najdu čas na pokračování v Cestě za zradou. Zatím to nevypadá tak, že bych se k tomu nějak moc měla. To víte. Hodně postav, hodně dějových komplikací.

Tak zas někdy příště.
Tuly
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sčítání

Klik
Dvojklik

Komentáře

1 Terka Terka | E-mail | Web | 21. srpna 2014 v 20:39 | Reagovat

Ten YouTube film by nemusel být špatný a i když mi zombie přijdou víceméně děsiví, minimálně na jeden díl nych se možná podívala. :-)

To znám, i když teď - měla bych zaklepat na dřevo -, je má Múza přímo bláznivá a jen srší nápady a já je nestíjám zapisovat. Neboj, když na tu svou nebudeš tlačit, vrátí se ti rychleji, než bys čekala. :-) Minimálně stačí čist knihy, psát recenze,.. :-)

Jo, tohle taky znám. Má Múza mi neustále dává nápady na jednu povídku za druhou a jediné, které dopíšu, jsou ty jednorázové,.. ne, pardon, tenhle týden jsem začala psát povídku na části a hned ji dopsala. Ale to je spíš výjimka, bohužel,..

Někdy se člověk prostě potřebuje odreagovat, načerpat sílu do psaní, neboj se, Múza se ti vrátí sama. :-)

Divím se, že jsem na tvůj blog narazila až teď a k tomu docela náhodou, ale přesto, moc se mi líbí tvůj styl psaní, pročtu si tvé povídky a pak si tě třeba přidsám na Bloglovin, abych o tvých článcích věděla. :-) Máš moc pěkný blog. :-)

2 Tulačka Tulačka | E-mail | Web | 1. září 2014 v 12:35 | Reagovat

[1]: Ten youtube film podle mě nebude tak děsivý. Měla by to být spíš taková vlogová komedie. No, ale přijde mi spíš, že z toho nebude nic extrémního. Mám z toho spíš špatné pocity než dobré :D
Děkuji za tvůj názor  :-) taky nakouknu k tobě na blog a asi si po nocích začnu číst tvou povídku Smrt v jezeře :-) mám ráda horory :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tulačka miluje saze!Design by