Září 2016

D. M. Cornish: Tetování Krví, Nalezenec

9. září 2016 v 9:09 | Tulačka |  Čtu
Úplně jsem se zapomněla zmínit, žejsem si vlastně objednala jednu mojí milou knižní sérii, která nese název Tetování Krví.

Narazila jsem na ní tenkrát v knihovně a protože jsem měla většinu knih už přečtených moje oko spočinulo právě na téhle. V knize mě překvapily překrásné ilustrace, doprovázející příběh, a slovníček pojmů, kterým jen tak obyčejný smrtelník neporozumí. Z knihy jsem byla nadšená a přečetla jsem jí tenkrát během dvou dnů od začátku do konce. A to i s výše zmíněným slovníkem. Docela mě překvapila autorova vynalézavost, schopnost vyprávět a i schopnost stáhnout čtenáře do děje.

Tenkrát, po dočtení, jsem rychle spěchala zpátky do knihovny, abych titul vrátila. Samozřejmě jsem si okamžitě musela půjčit pokračování! A jaké zklamání pro mě tenkrát bylo, když jsem jedním dechem přečetla druhý díl a dozvěděla se, že třetí ještě nevyšel. Myslím, že na další díl jsem si musela počkat asi dalších šest nebo sedm let. Uvidíme, jestli čekání za to stálo. Nemůžu se dočkat, až se dostanu k třetímu dílu!


Knihobit srpen 2016

4. září 2016 v 16:30 | Tulačka |  Píšu
Moje objednávka knihobita konečně dorazila!

Nemohla jsem se dočkat až si jí vyzvednu a balíček rozbalím. Těšila jsem se jako malé dítě. Přišla snad už ve středu, ale jediný volný den, kdy mě tam mohl snoubenec vzít, byl pátek. Takže jsem si jí domu přinesla až později. Zásilka stála neuvěřitelných 500 korun, takže její obsah za to určitě musel stát!

Celou cestu domů jsem si balíček křečovitě držela u těla. Několikrát jsem dokonce bojovala s nutkáním si ji otevřít. Vzpomněla jsem si totiž na ty ňamky, co poslední dobou balí do balíčku ke knihám. A abych se přiznala, docela jsem měla na něco sladkého chuť.

Tulačka miluje saze!Design by