Aktuálně 1/2017

21. ledna 2017 v 14:22 | Tulačka |  O Tulačce
Zdravím,
já vím, docela ostuda. Dlouho jsem sem nic nepřidala. Poslední dobou toho bylo na mě totiž vcelku moc. V první řaadě čekám toho malého mrňouska a v druhé řadě se připravuji na svou novou rodinu. Čekáme chlapečka Takže jsem měla hafec zjišťování ohledně toho jak miminku co nejlépe přilepšit. Proto jsem se také rozhodla látkovat. Jeden čas jsem dokonce i uvažovala nad tím, že si látkové plenečky ušiji. Objednala jsem si látky, patentky a dokonce i kleštičky na patentky. Jednu plenku mám z půlky hotovou. A šiju jí ručně. Nakonec se mi povedlo i sehnat šicí stroj, ale je to dětský šicí stroj. Má jen jeden způsob šití. A abych byla upřímná trochu jsem se se šitím sekla. Hlavně kvůli těm gumičkám kolem nožiček. Nevím jak je mám v ruce prošít či přišít. Mám strach, aby mi gumička nepraskla...

Poslední dobou jsem navíc neměla ani žádnou náladu na to, abych se blogu věnovala. Ale rozhodně jsem nezapomněla číst. Nebo alespoň tak trochu číst... Za tu dobu co jsem tu nebyla jsem stihla přečíst jenom pár knížek. A to doslova. Jedná se o knihy: Magyk od Angie Sage, kterou jsem horkotěžko sháněla po antikvariátech a o knihu jménem Pevné pouto.

I když se trochu stydím za to, že jsem svůj blog zanedbala, a dlouho jsem psaní odkládala, nakonec jsem se přece jen rozhodla se k tomu vrátit. Přece jen mě psaní a čtení knih tak moc bavilo. Jenže od září jsem nemyslela na nic jiného než jen na svého malého mrňouse. Pročetla jsem takových knih o miminkách a o těhotenství, že mi z toho snad i otěhotněl mozek. Dále jsem sháněla spousty věcí pro miminko. Ani jsem netušila co vše do toho budu muset investovat. Pořizovala jsem totiž kočárek, postýlky, vaničku, oblečení, plenečky, peřinky, povlečení na postýlku, teplé deky, podložky na přebalování a tak dále. Je toho nezmírné množství. Ale musím uznat, že mě to duševně docela dost těšilo. Nemohu se dočkat až se mi ten můj malý dáreček narodí!

Od příbuzných jsem toho pro svého prcka taky dostala požehnaně. Člověku by snad i vypadly oči z toho co vše takový malý drobísek potřebuje. Nejvíce mě však těší to, že jsem se rozhodla látkovat. Chci totiž pro svého chlapečka jen to nejlepší. Pořídila jsem mu tolik starých čtvercových plenek a k tomu ještě pěkné barevné kalhotky, které se dávají navrch. Těším se až ho poprvé do té pěkné plenečky přebalím.

Další bod v mém seznamu novinek je to, že jsem se rozhodla přihlásit na hogwarts.cz. No, kdo ví jestli mě tam vůbec přiberou. Každopádně se na tu uzavíračku už těším. Snad patřím mezi ty prvňáčky, které se tam dostali. Kdo ví jestli to ale budu stíhat. Co když budu mít kolem svého synáčka takového lítání, že se na to budu muset vykašlat? Docela by mi to bylo líto. Hlavně, když jsem zjistila jaké pěkné předměty se tam vyučují! Ale o tom v jiném článku.

No a málem bych zapomněla, že se vlastně zase stěhuji. Jsem z toho lehce nanervy. Přechodně totiž musím bydlet u našich doma a byt, který je náš, si musíme pomalu renovovat. Už teď jsem z toho nervózní...

Já vím, že je tento článek příliš krátký, ale více méně mám pocit, že je toho dost co se událo ale tak málo co bych měla napsat. Takže pro teď je to vše. Dnes bych chtěla ještě přinést recenzi na knihu Magyk a pak začít připravovat recenzi na knihu Pevné pouto. A možná i zkouknu film. Zrovna dnes jsem totiž zjistila, že je ta kniha i zfilmovaná.

Vaše Tulačka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tulačka miluje saze!Design by